• Odnowiony
Komfort Pianka Pasa Lędźwiowego Pleców Domu Krzesło Poduszki Poduszki Siedzenia Samochodu beżowy

Komfort Pianka Pasa Lędźwiowego Pleców Domu Krzesło Poduszki Poduszki Siedzenia Samochodu beżowy

€ 17.47
€ 15.00 -14 %

Number
w magazynie

wykonane przez wysokiej jakości materiału, miękkie i wygodne, 4 Sezon Użytkowania. wewnątrz wypełnienie z pianki pamięci, co gwarantuje dobry sen. pokrywę łatwo zdejmowana do mycia, oddychające i trwałe. może zmniejszyć ciśnienie kości biodrowej i ból pleców. poprawić swoją postawę, zmniejszyć stres do tyłu i łagodzi ból w dole pleców. idealne do samochodu, biura lub w innym miejscu trzeba mieć oparcie. idealnie pasuje do Samochodów Biuro lub użyć dla oparciem gdziekolwiek chcesz. Wykonane przez wysokiej jakości materiału, miękkie i wygodne, 4 Sezon Użytkowania.
wewnątrz wypełnienie z pianki pamięci, co gwarantuje dobry sen.
pokrywę łatwo zdejmowana do mycia, oddychające i trwałe.
może zmniejszyć ciśnienie kości biodrowej i ból pleców. poprawić swoją postawę, zmniejszyć stres do tyłu i łagodzi ból w dole pleców.
idealne do samochodu, biura lub w innym miejscu trzeba mieć oparcie. idealnie pasuje do Samochodów Biuro lub użyć dla oparciem gdziekolwiek chcesz.
dane techniczne :
materiał : Pianka + Bawełna
kolor : beżowy
rozmiar : 46x30x12 cm
waga : 868g
pakiet Zawiera :
1 x Poduszka Lędźwiowa
uwaga : strzelanie światła i różne wyświetlacze mogą powodować kolor pozycja na zdjęciu trochę różni się od prawdziwych. dozwolone błąd pomiaru jest +/-1-3 cm.  

Datasheet

Nazwa koloru:
Czarny
Nazwa marki:
FGHGF

Produkty powiązane